Alena Hellerová home sense design Pinterest Alena Hellerova Design
E-mail: design@alenahellerova.cz, Tel: (+420) 606 861 050
Zavřít

O mně

Doma odpočíváme, tvoříme, setkáváme se s našimi nejmilejšími a nabíráme síly no nového dne. Doma JSME. K tomu, aby se lidé ve svých domovech cítili příjemně a odnášeli si každý den ze dveří potřebnou dávku energie a klidu, je třeba více, než jen líbivý vzhled interiéru.

Mnoho let se zabývám designem, ale také studiem psychologie barev, feng shui, aromaterapie, povah lidí dle čínského astrotypu a účinků vůní, materiálů, tvarů a zvuků na naši mysl. Zkušenosti a informace nabyté doma i ve světě vedly k mému přesvědčení, že Design (zrakové vjemy) tvoří jen jednou část našeho VĚDOMÉHO PROSTORU.

I proto jsem vytvořila program Bydlení 6 smyslů, ve kterém propojuji  poznatky a učení starých mistrů, zákonitosti vnímání našimi smysly (zrak, hmat, čich, sluch, chuť, 6. Smysl) a znalosti estetiky a moderního designu. Tento přístup k řešení interiérů je ústředním tématem mých přednášek a článků, ale hlavně je promítnut v každém návrhu, který  v úzké spolupráci s klientem vytvořím.

Zajímá mě, jací lide JSOU, kým a čím se rádi obklopují, jejich cesty  a přání. Mým cílem je inspirovat k  VĚDOMÉMU BYDLENÍ a poukázat na další rozměr vnímání prostoru kolem nás, který může zcela změnit naše prožívání času. Je mi ctí, když mohu být svým klientům průvodkyní při tvorbě jejich nového domova. 

S úctou,

Alena

Více o projektu bydlení 6 smysů se dozvíte ZDE

frame-scrollup