st 19. 1. | Praha 6

Chakradance cyklus PROBUZENÍ

9-ti týdenní cyklus Chakradance
Chakradance cyklus PROBUZENÍ

Čas a místo

19. 1. 2022 10:00 – 23. 3. 2022 11:30
Praha 6, Na Petřinách 82, 162 00 Praha 6, Česko

Více info

Chakradance je taneční pohybová meditace. Lekce složené z malé skupiny lidí se konají v temné místnosti osvětlené pouze svíčkami se zavřenýma očima na hudební doprovod pro konkrétní čakru.

​Každou čakru prozkoumáváme prostřednictvím specifické hudby, vedených vizualizací a vlastního svobodného spontánního tance, který si užíváme se zavřenýma očima.

Naše pozornost je obrácená dovnitř, to nás na rozdíl od většiny ostatních tanečních technik zcela propojí s naším vnitřním světem - světem fantazie, pocitů, intuice a smyslů.

Tanec sedmi čaker je jako tanec do sedmi různých světů, z nichž každý má své vlastní lekce, významy a příběhy. Pojďme společně tančit, prozkoumávat a užívat si.

Závěrem každé lekce si vytvoříme vlastní mandalu, která nám právě poslouží k ukotvení těchto našich poznatků z tance zpět do našeho vědomí.

V 9-ti týdenním cyklu PROBUZENÍ začínáme úvodní lekcí, kdy se krátce protančíme a seznámíme s každou z našich čaker. Dalších 7 lekcí je věnovaných vždy jedné čakře. A poslední 9. lekce je lekcí integrační.

Při Chakradance neexistuje správný nebo nesprávný způsob pohybu. Každá čakra má svá témata i způsob tance, avšak samotný projev tance je projevem osobitým a svobodně improvizovaným.

Součástí lekce je navíc práce s prvky a barvami i krátká meditace.

Cena za celý cyklus: 3 800 Kč

Sdílet událost