top of page

Návrhy interiérů v rytmu přírody

S radostí navrhuji interiéry, díky kterým zůstáváme s přírodou v kontaktu. Použití motivů a materiálů z přírody v našich domovech pomáhá využít tento prostor k uvolnění, odpočinku a doplnění energie. Příroda přenesená do našich obydlí nás podporuje, osvěžuje a zároveň uzemňuje. Ve svém tvoření používám především přírodní materiály jako např. kámen, dřevo a pracuji také s drahými kameny a minerály. Samozřejmostí jsou živé pokojové rostliny, které nám pomáhají čistit vzduch i energii. 

 

Podle staré filozofie feng-shui nás místo a prostor, kde žijeme ,ovlivňuje ze 33%.

To už podle mého názoru stojí za to, podívat se na naše obydlí a dopřát jim péči a energii, která se nám pak určitě  mnohonásobně vrátí.

Barvy

 

Miluji práci s barvami. Zabývám se psychologií i symbolikou barev, ale nejdůležitější je, co daná barva představuje pro Vás. Stejně tak jako v přírodě můžeme použít přes jemné zemité odstíny až po syté intenzivní barvy. Ráda pracují také s neutrálnějším nastavením základního vybavení prostoru a tím vznikající možností měnit si barevné dekorace (např. polštářky, plédy nebo okenní dekorace) v závislosti na momentálních náladách, potřebách nebo i ročních obdobích.

jean-wimmerlin-dcasj22jmCk-unsplash.jpg

Materiály

Preferuji přírodní materiály, které pohladí hned několik našich smyslů. Tím prvním je samozřejmě zrak, ale i čich nebo hmat budou potěšeny. Ne vždy však máme rozpočet, který nám umožňuje  použít jen ty nejlepší přírodní materiály, proto se nebojím pracovat i s jinými materiály, ale přírodní nábytek, doplňky nebo vzory mají v prostoru vždy největší pozornost.

fotkaedit-6.jpg

Vzory

V součastnosti je na trhu spousta nádherných látek,tapet a koberců s přírodními motivy, stačí si jen vybrat. Ráda Vám ukážu mé oblíbené a ověřené značky. Další variantou je i malba na zeď nebo práce se symboly.

Ergonomie

 

Ve svých návrzích dbám na správnou ergonomii, tak aby byl prostor pohodlný, funkční a praktický. Důležité jsou i dostatečné úložné prostory. Ráda navrhuji nenápadné úložné skříně, které ovšem pojmou dostatek věcí.

fotkaedit-2.jpg
fotkaedit.jpg
fotkaedit-7.jpg

Očista prostoru

Příjemný, čistý interiér, ve kterém máme jen věci, které nás těší a které využíváme nám poskytuje dostatek prostoru pro plynutí energie. Pokud náš domov překypuje nepotřebnými věci nebo je něm až moc velký chaos, může se to odrazit v našich životech a energie může stagnovat. Ráda Vám pomůžu najit nový systém třídění a skladování věcí. Pracuji s čištěním prostoru na fyzické i energetické rovině.

fotkaedit3-5.jpg

Záměr

 

Mým záměrem je vytvářet interiér, který je šitý klientovi na míru, tak aby ho co nejvíce podpořil. Důležité je pro mě i respektování prostoru, tak aby se energie prostoru i jeho obyvatele harmonicky propojila a doplňovala. Mým přáním je, aby se klient cítil příjemně a byl obklopen věcmi, které má rád. Mým záměrem není vytvořit dokonalý designový interiér, kterým se budu prezentovat já. Nicméně novinky, trendy  a inspirace v oboru pro vás pravidelně sleduji zejména na zahraničních veletrzích.

Co nabízím

fotkaedit.jpg

Prostorové řešení interiéru

Při utváření prostorového řešení vycházím ze zásad pro plynulý pohyb energie. Vždy se snažím respektovat daný prostor a jeho potřeby a zároveň samozřejmě přání a požadavky klienta. Využívám také znalosti ergonomie tak, aby byl prostor praktický, jednoduchý a funkční k pohodlnému žití.

 

Výstup: 3D vizualize

 

fotkaedit2-2.jpg

Výběr konkrétního vybavení interiéru

 

Ráda vám vyberu konkrétní nábytek, osvětlení, okenní dekorace, látky, tapety a další vybavení s respektováním Vámi stanoveného rozpočtu.

 

Výstup: seznam konkrétního nábytku včetně kontaktů na dodavatele a cen

fotkaedit2.jpg

Atmosféra a stylizace interiéru

 

Na základě rozhovoru o Vašich oblíbených barvách, materiálech a motivech vytvořím barevnou a stylovou kompozici. Vždy beru v úvahu i možnosti a předpoklady daného prostoru.

 

Výstup: Vision board

fotkaedit2-3.jpg

Očista prostoru

 

Konzultace na téma očisty prostoru probíhají přímo u Vás doma. Nalezneme společně nový systém třídění a ukládání věcí. Další fází je energetické očištění prostoru, které Vás ráda naučím tak, abyste ho mohly pravidelně využívat ve vašem životě.

Moje služby můžete využít jednotlivě nebo v rámci komplexního balíčku.

Je možné také využít jednorázové konzultace – 1200 Kč/ hod.

bottom of page