Baví mě život. Baví mě zkoumat, učit se, objevovat a propojovat. Propojení a kontakt s přírodou vnímám jako základ bytí na této krásné Zemi. Fascinuje mě vše původní, prastaré, přirozené, přírodní. Příroda se stala také propojujícím prvkem mé práce

a mého tvoření.

 

Provázím klienty přirozeným spontánním tancem. Jsem první českou akreditovanou průvodkyní Chakradance  a věnuji se také spontánnímu tanci pro dívky. Baví mě práce s dětmi. Vnímám je jako nadějné pokračování naší existence. Ráda pořádám spontánní tanec pro mámy a dcery nebo i celé rodiny. Často propojuji tanec s aromaterapií, chromoterapií a prací s elementy.

 

Mou součástí je také vytváření něčeho na pohled krásného, harmonického a zároveň s hlubším významem. Při návrzích interiérů pro své klienty využívám dlouholeté zkušenosti z oboru interiérového designu, ale pracuji také se zákonitostmi feng-shui a svým darem cítit prostor a vidět jeho potenciál.

 

Přírodu vnímám jako svoji součást. Baví mě  vnímat ji všemi smysly. Ráda cestuji a objevuji různé podoby přírody na naší planetě. Zajímají mě silná energetická místa, megality, práce s elementy a drahými kameny.

Dlouho jsem neviděla možnost, jak bych mohla předávat radost a propojení s přírodou dál. Jsem vděčná, že mi do cesty přišlo studium lesní terapie u americké asociace ANFT. Stala jsem se certifikovanou průvodkyní lesní terapie a nyní vedu procházky, které díky propracovanému systému lesní terapie pomáhají lidem navázat hlubší pouto s přírodou i sami se sebou.

 

Rodina je pro mě důležitou součástí života. Jsem vděčná maminka tří úžasných dětí.

 

Těším se na naše osobní setkání v přírodě, v tanci nebo ve Vašich domovech :)

EM6B9151.jpg

Alena

listy 2
ANFT GUIDE CERTIFICATE_PINE MARTEN 57_20
Alena Hellerová Certificate 6.5.20.jpg
A.Hellerová-feng shui.jpg
A.Hellerová-design škola.jpg